Aviācijas nozares spēlētāji pārrunā jomas attīstības virzienus (10.09.2014)
Dažādi / CAA

Labdien!
 
Aviācijas nozares spēlētāji pārrunā jomas attīstības virzienus
 
Trešdien, 10.septembrī, Satiksmes ministrijā norisinājās aviācijas jomas apaļā galda diskusija ar Starptautisko gaisa transporta asociāciju (IATA) par aktuāliem aviācijas nozares jautājumiem un to regulējumu.
 
Puses izteica savu redzējumu par tādām tēmām kā, piemēram, Eiropas vienotā gaisa telpa, avio pasažieru tiesības, kā arī pasākumi attiecībā uz vides aizsardzību.
 
Diskusijā apskatītās tēmas, kā arī IATA visaptverošās zināšanas un pieredze Latvijai ir svarīgas arī kontekstā ar prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, kas norisināsies 2015.gada pirmajā pusē.
 
Diskusijā piedalījās Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, satiksmes ministra padomnieks Kaspars Briškens, SM Aviācijas departamenta direktors Arnis Muižnieks, kā arī Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, AS „airBaltic”, VAS „Latvijas Gaisa satiksme”, Civilās aviācijas aģentūras, Starptautiskās lidostas „Rīga” pārstāvji.
 
IATA diskusijā pārstāvēja tās ģenerāldirektors Tonijs Tailers (Tony Tyler), kurš trešdien tikās arī ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu un satiksmes ministru Anriju Matīsu.
 
Foto no diskusijas šeit.
 
 
SM Komunikācijas nodaļa
Tālrunis: 67028370, e-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv